ADMINISTRACJA STRON I SKLEPÓW

administracja stron i sklepów Współczesne strony i sklepy internetowe to nie tylko wizytówki firmy, to również narzędzia do skutecznego i efektywnego pozyskiwania klienta, i informowania go o wszystkich ważnych aspektach naszej działalności. Jednak aby takie narzędzie dobrze spełniało swoją rolę, musi być sprawnie prowadzone i zarządzane. W dzisiejszych czasach mało która strona nie posiada własnego systemu zarządzania treścią (CMS), co pozwala w dużym stopniu samodzielnie redagować jej zawartość, jednak jak wielu się już przekonało, proces ten dla osób nie za dobrze obeznanych z systemem, potrafi być czasem żmudny i czasochłonny.

Do tego podczas samodzielnej administracji zawartością strony, pojawiają się często kolejne problemy wymagające pewnej wiedzy, jak np. przygotowanie grafik użytkowych do podmiany, korekcje formatu zdjęć, ich retusz itp.

Wszystkie te elementy wpływają w istotny sposób na efekt końcowy, i to jak nasza strona po takich samodzielnych zmianach będzie wyglądała. Podobna sytuacja ma się przy zarządzaniu sklepem internetowym, choć tutaj w jeszcze większym stopniu samodzielne administrowanie wymaga pewnych umiejętności.

W zależności od intensywności działań i zmian ofertowych, podmiany elementów następują z dużo większą częstotliwością. Niestety od mniej wprawnego administratora, wymaga to sporego zaangażowania, a czas stracony na te prace można by przecież wykorzystać do prowadzenia firmy, obsługi zamówień czy przesyłek. W takim wypadku alternatywą staje się powierzenie prac naszym specjalistom, niezależnie czy jest to prosta strona internetowa wymagająca okresowych zmian, czy też sklep internetowy na którym jest częsta rotacja materiałów i treści, prace te wykonamy w sposób rzetelny i efektywny.

ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE STRONĄ INTERNETOWĄ

W ramach takiej usługi, warunki i zakres prac są ustalane z klientem indywidualnie i w zależności od potrzeb. Administracja może się ograniczać do okresowych np. comiesięcznych, kwartalnych lub półrocznych zmian, w zakresie bardziej lub mniej kompleksowym. W ramach takich działań przygotowujemy i podmieniamy treści zoptymalizowane pod SEO, wykonujemy grafiki, banery, spoty reklamowe, retuszujemy i podmieniamy zdjęcia itd.

ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE SKLEPEM INTERNETOWYM

W przypadku sklepu internetowego warunki również są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Koszt administracji zależny jest od wielkości sklepu oraz rzeczywistego zakresu naszych obowiązków, w ramach takiej oferty możemy zarówno wprowadzać same produkty, jak i zajmować się pracami związanymi z przygotowywaniem i wymianą grafik, opisów, zdjęć i innych wymaganych materiałów. Zachęcamy więc do kontaktu i wyceny takiej usługi.

ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com