APLIKACJE DEDYKOWANE

aplikacje dedykowane Rozwój nowoczesnych technologii jest podstawą zmian jakie coraz częściej wprowadzają firmy w obszarze własnej działalności. Dzięki nowoczesnym narzędziom informatycznym usprawnia się strukturę organizacyjną i sprzedażową, poprawia się efektywność pracy, i dynamikę sprzedaży. Takie działania wymagają od firm stałej analizy potrzeb i oczekiwań współczesnego konsumenta, a odpowiedzią na nie stają się coraz częściej aplikacje dedykowane, tworzone ściśle pod wymagania i oczekiwania klienta.

W ramach tworzonych aplikacji dedykowanych, klienci precyzyjnie określają ich przeznaczenie i funkcjonalność, dzięki czemu realizacja jest dostosowana do struktury firmy i przyjętej organizacji pracy. Mając pełną swobodę w kreowaniu takich aplikacji, pomagamy dobrać do nich odpowiednie rozwiązania, i najbardziej optymalne technologie, zapewniając stałą opiekę, i możliwość późniejszej ich rozbudowy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i realizacji autorskich systemów informatycznych, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zaczynając od dokładnej analizy potrzeb i funkcjonalności określanych przez klienta. Tego typu ustalenia, pozwalają czasem na wypracowanie lepszych rozwiązań organizacyjnych w firmie, i dają możliwość przyjęcia bardziej efektywnej polityki zarządzania. Dlatego zdarza się iż przyjęty projekt aplikacji uwzględnia również zmiany w samej strukturze firmy.

kodujemy aplikacje Oczywiście wzrastająca konkurencyjność branży informatycznej, oraz stale rosnące wymagania klienta co do tworzonych aplikacji, wymagają od nas ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i oryginalnych pomysłów, dlatego stale rozwijamy i modyfikujemy stosowane w naszych projektach rozwiązania. Obecnie w ramach realizowanych projektów, wykorzystujemy takie technologie jak:

- Aplikacje Android (Java),
- Aplikacje iOS (Apple Swift), - PHP 7.3 (ultrawydajny cache, Redis, RabbitMQ, Varnish, Laravel/Symfony, MySQL/PostgreSQL),
- Presta, WP, WooCommerce
- AngularJS 2, ReactJS,
- NodeJS
- ReactNative

Stosując tak szeroki wachlarz technologii, możemy zapewnić realizacje wysokowydajnych aplikacji dedykowanych, jak również wesprzeć je wieloma rozwiązaniami zewnętrznymi. Realizowane przez nas projekty mogą być objęte stałym dozorem, opieką i wsparciem informatycznym. Jest to szczególnie istotne przy aplikacjach o dużym potencjale rozwojowym, gdzie planowane są dalsze rozbudowy i stałe modyfikacje. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu realizacją, masz pomysł na własne oprogramowanie lub apkę, skontaktuj się z nami. Pomożemy określić Ci precyzyjne założenia projektu, jak również jego wstępny kosztorys.

ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com