SKLEPY INTERNETOWE

W ostatnim czasie wiele firm przekonało się jaki istotne znaczenie ma rozwijanie sprzedaży poprzez własne sklepy internetowe. Trwająca sytuacja pandemiczna sprawiła, iż wiele działalności handlowych pozostało bez możliwości dotarcia do klienta i sprzedaży swoich produktów. Na fakcie tym zyskały rozbudowane serwisy pośredniczące, które ochoczo namawiały nas do korzystania z ich usług. Oczywiście różnicowanie form sprzedaży i dotarcia do klienta nie jest niczym złym, a wręcz wskazanym przy obecnym zmiennym rynku, jednak posiadanie własnego zaplecza handlowego w postaci sklepu internetowego, jest niewątpliwie kluczowym elementem działań w sieci.

sklepy internetowe rozwiązania dla sprzedaży online Przede wszystkim, własny sklep internetowy nie obciąża Cię prowizjami i zmiennymi zasadami przyjętej polityki handlowej. Bywa iż w takich zewnętrznych serwisach sprzedażowych, ciągła potrzeba dostosowywania swoich ofert i spełniania czasem absurdalnych kryteriów, mocno irytuje sprzedawców. Wiąże się to bowiem z dodatkowymi kosztami i sporą ilością nie uzasadnionej pracy. W przypadku własnego sklepu internetowego niezależnie kreujesz jego rozwój, formę prezentacji produktów i strukturę, dzięki czemu możesz go optymalnie dostosować do swojej branży, i produktów jakie w nim oferujesz.

Współczesne dobrze zaprojektowane sklepy internetowe, to nie tylko narzędzia sprzedażowe, ale również istotne źródło informacji dla Twoich klientów. Dzięki nim klient może dowiedzieć się jak szeroka jest Twoja oferta, jakie są terminy dostaw i warunki gwarancji, oraz co wyróżnia Cię spośród innych sprzedających. Własny sklep internetowy, to również możliwość prowadzenia spójnej i ukierunkowanej polityki marketingowej pod własnym szyldem. Wydawane w sposób przemyślany środki, pozwalają nie tylko pozyskiwać klientów i zwiększać sprzedaż, ale również budować świadomość Twojej marki i firmy wśród konsumentów.

Nasza szeroka oferta sklepów internetowych obejmuje zarówno realizacje oparte na otwartych rozwiązaniach systemowych typu open source (WooCommerce, Prestashop), jak i własnych rozwiązaniach autorskich. Zachęcamy do kontaktu i spotkania, na którym określimy Twoje potrzeby i dobierzemy optymalne rozwiązania. Pamiętaj iż sklep internetowy to narzędzie dzięki któremu Twoja firma ma generować zyski, dlatego jego struktura i funkcjonalności powinny być starannie przemyślane i skonsultowane z wykonawcą projektu. Dzięki takiemu podejściu, efekt końcowy projektu będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, i zapewni komfortową pracę i sprzedaż w Internecie.

SKLEPY INTERNETOWE

ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com