WSPARCIE INFORMATYCZNE

rozwiązania dla firm Mając świadomość faktu iż z roku na rok rośnie konkurencyjność praktycznie w każdym obszarze handlu, usług czy produkcji, warto już dziś zadbać o kwestie informatyczne mogące wpłynąć na przyszłość Twojej firmy jutro. Współczesny rynek informatyczny nie tylko oferuje szereg rozwiązań poprawiających skuteczność i efektywność prowadzonego biznesu, ale dzięki tworzonym narzędziom przyczynia się do bardziej dynamicznego rozwoju całej firmy. Niestety, większość przedsiębiorców nie bardzo wie jakie rozwiązania mogą usprawnić ich biznes, i jak się do takiej modernizacji w ogóle zabrać, dlatego współpraca z taką agencją jak nasza może znacząco pomóc w doborze i realizacji indywidualnych rozwiązań informatycznych dla Twojej firmy.
Dysponując odpowiednim zapleczem, oraz zespołem specjalistów, realizujemy szereg rozwiązań informatycznych usprawniających pracę w firmach. Zapewniamy nie tylko stałe wsparcie i opiekę techniczną przy projektach, ale również dobieramy i organizujemy odpowiednią strukturę zapleczową i środowiskową do wspomnianych projektów.

Dzięki nam, planując realizacje każdego projektu informatycznego w swojej firmie, ograniczysz własne zaangażowanie i potrzebę znajomości aktualnych rozwiązań informatycznych dostępnych na rynku. Na potrzeby klientów opracowujemy aplikacje dedykowane, zajmujemy się ich wdrażaniem w ramach struktury firmy, i późniejszym dozorem. Jeśli więc chciałbyś usprawnić pracę w swojej firmie, masz na to pomysł, lub potrzebujesz pewnych sugestii, zdaj się na nas. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania, wykonamy aplikacje, i przeszkolimy Twoich pracowników w jej użytkowaniu.

AUDYT PROJEKTÓW

wsparcie informatyczne

Zdarza się iż trafiają do nas klienci z projektami niedokończonymi, lub wadliwie działającymi. Prace te najczęściej były zlecane u firm lub osób, nie do końca gotowych solidnie zrealizować powierzone im zadanie. W wyniku takiej współpracy zleceniodawca często próbuje uzyskać niezależną opinie z zakresu i jakości wykonanej pracy. W ramach naszej oferty, zapewniamy audyt właśnie takich projektów. Opierając się na niezależnej opinii naszych ekspertów, przygotowujemy szczegółowy raport i ocenę zakresu i jakości wykonanej pracy, oraz wskazujemy błędy lub ewentualne sugestie co do proponowanych zmian.

INTEGRACJA Z ZEWNĘTRZNYMI SYSTEMAMI INFORMATYCZNYMI

Szeroka oferta gotowych rozwiązań informatycznych dostępnych na rynku, sprawia iż bardzo często w firmach korzysta się z różnych systemów i technologii nie zawsze z sobą kompatybilnych. Bywa że jest to dość uciążliwe, i wymagana jest integracja systemów, bądź wprowadzenie innych rozwiązań usprawniających. W ramach naszej oferty przeprowadzamy takie integracje, wykonujemy aplikacje wspomagające systemy informatyczne, oraz integracje z zewnętrznymi bazami danych.

SZKOLENIA PRACOWNIKÓW Z ZAKRESU OBSŁUGI NASZYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

W wielu naszych projektach stosujemy autorskie systemy CMS i CRM, w dużym skrócie są to systemy wewnętrzne do zarządzania treścią, i relacjami z klientami. Decydując się na realizacje projektów naszego autorstwa, zapewniamy kompleksowe szkolenie pracowników z ich obsługi. Dzięki temu osoby oddelegowane do pracy przy takiej aplikacji, sklepie czy stronie internetowej, będą odpowiednio przygotowane do administrowania takim systemem, bez potrzeby zatrudniania zewnętrznych specjalistów.ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com