WSPARCIE INFORMATYCZNE

rozwiązania dla firm Mając świadomość faktu iż z roku na rok rośnie konkurencyjność praktycznie w każdym obszarze handlu, usług czy produkcji, warto już dziś zadbać o kwestie informatyczne mogące wpłynąć na przyszłość Twojej firmy jutro. Współczesny rynek informatyczny nie tylko oferuje szereg rozwiązań poprawiających skuteczność i efektywność prowadzonego biznesu, ale dzięki tworzonym narzędziom przyczynia się do bardziej dynamicznego rozwoju całej firmy. Niestety, większość przedsiębiorców nie bardzo wie jakie rozwiązania mogą usprawnić ich biznes, i jak się do takiej modernizacji w ogóle zabrać, dlatego współpraca z taką agencją jak nasza może znacząco pomóc w doborze i realizacji indywidualnych rozwiązań informatycznych dla Twojej firmy.
Dysponując odpowiednim zapleczem, oraz zespołem specjalistów, realizujemy szereg rozwiązań informatycznych usprawniających pracę w firmach. Zapewniamy nie tylko stałe wsparcie i opiekę techniczną przy projektach, ale również dobieramy i organizujemy odpowiednią strukturę zapleczową i środowiskową do wspomnianych projektów.

Dzięki nam, planując realizacje każdego projektu informatycznego w swojej firmie, ograniczysz własne zaangażowanie i potrzebę znajomości aktualnych rozwiązań informatycznych dostępnych na rynku. Na potrzeby klientów opracowujemy aplikacje dedykowane, zajmujemy się ich wdrażaniem w ramach struktury firmy, i późniejszym dozorem. Jeśli więc chciałbyś usprawnić pracę w swojej firmie, masz na to pomysł, lub potrzebujesz pewnych sugestii, zdaj się na nas. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania, wykonamy aplikacje, i przeszkolimy Twoich pracowników w jej użytkowaniu.

AUDYT PROJEKTÓW

wsparcie informatyczne

Zdarza się iż trafiają do nas klienci z projektami niedokończonymi, lub wadliwie działającymi. Prace te najczęściej były zlecane u firm lub osób, nie do końca gotowych solidnie zrealizować powierzone im zadanie. W wyniku takiej współpracy zleceniodawca często próbuje uzyskać niezależną opinie z zakresu i jakości wykonanej pracy. W ramach naszej oferty, zapewniamy audyt właśnie takich projektów. Opierając się na niezależnej opinii naszych ekspertów, przygotowujemy szczegółowy raport i ocenę zakresu i jakości wykonanej pracy, oraz wskazujemy błędy lub ewentualne sugestie co do proponowanych zmian.

INTEGRACJA Z ZEWNĘTRZNYMI SYSTEMAMI INFORMATYCZNYMI

Szeroka oferta gotowych rozwiązań informatycznych dostępnych na rynku, sprawia iż bardzo często w firmach korzysta się z różnych systemów i technologii nie zawsze z sobą kompatybilnych. Bywa że jest to dość uciążliwe, i wymagana jest integracja systemów, bądź wprowadzenie innych rozwiązań usprawniających. W ramach naszej oferty przeprowadzamy takie integracje, wykonujemy aplikacje wspomagające systemy informatyczne, oraz integracje z zewnętrznymi bazami danych.

SZKOLENIA PRACOWNIKÓW Z ZAKRESU OBSŁUGI NASZYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

W wielu naszych projektach stosujemy autorskie systemy CMS i CRM, w dużym skrócie są to systemy wewnętrzne do zarządzania treścią, i relacjami z klientami. Decydując się na realizacje projektów naszego autorstwa, zapewniamy kompleksowe szkolenie pracowników z ich obsługi. Dzięki temu osoby oddelegowane do pracy przy takiej aplikacji, sklepie czy stronie internetowej, będą odpowiednio przygotowane do administrowania takim systemem, bez potrzeby zatrudniania zewnętrznych specjalistów.ZADZWOŃ DO NAS
601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com