PROJEKTY DO DRUKU

projekty do druku Ważną częścią działań reklamowych w każdej firmie, są drukowane materiały reklamowe, takie jak naklejki, ulotki, papier firmowy, teczki na dokumenty czy wizytówki. Z reguły przygotowanie takich materiałów klienci powierzają działom projektowym w drukarniach. Warto jednak pamiętać iż spójna polityka reklamowa w każdej firmie, powinna opierać się na materiałach jednolicie identyfikujących markę i jej logo. Tego typu oprawa graficzna z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Coraz więcej firm kładzie nacisk na planowanie działań promocyjnych, i stara się tworzyć spójny wizerunek swojej marki, poprzez stosowanie jednolitych rozwiązań graficznych.

Na czym to polega w praktyce?, przede wszystkim na zaprojektowaniu dla firmy materiałów opartych o wspólną kolorystykę i stylistykę wzajemnie do siebie nawiązującą. Jak wiadomo, skuteczna reklama to nie tylko strona internetowa i marketing w sieci, ale również szereg innych elementów odpowiadających za spójną identyfikację firmy. W zależności od specyfiki branży i przyjętego modelu działania, pojawia się zapotrzebowanie na wizytówki, papier firmowy, ulotki, banery, billboardy a czasem nawet projekty szyldów, oklejania witryn czy samochodów.

Większość firm w takich sytuacjach zwraca się do wykonawcy, aby zaproponował jakiś fajny projekt i po akceptacji jest on realizowany. Niestety skutkiem takich działań są różne projekty, nie noszące cech wspólnych, i kompletnie do siebie nie nawiązujące, których jedynym elementem łączącym jest co najwyżej logo.

Alternatywą dla takiej polityki, jest współpraca z taką agencją jak nasza, która zapewni nie tylko kompleksową obsługę w zakresie informatyki i marketingu internetowego, ale również zadba o spójną i jednolitą obsługę graficzną dla firmy. Dzięki współpracy z nami zyskacie możliwość zamawiania projektów do maszyn drukarskich i nie tylko. Realizujemy projekty pod plotery grawerujące i wyszywające (według wytycznych wykonawcy), wykonujemy projekty dla drukarni billboardów, czy firm oklejających witryny i samochody, wszystko gotowe w jednym miejscu!.

Nawiązując współpracę z nami, nie musisz każdorazowo przesyłać materiałów do drukarni w celu wykonania projektu, zlecasz nam jedynie przygotowanie, a my dostarczamy do drukarni projekt zaakceptowany już przez Ciebie. Nasi graficy wspierani dużym doświadczeniem i oryginalnymi pomysłami, na pewno zadbają o to, aby wszystkie materiały dla Twojej firmy były odpowiednio zaprojektowane i przygotowane.

NASZE PROJEKTY DO DRUKU

ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com