PROJEKTY STRON I SKLEPÓW

zamów projekt graficzny Od wielu lat projektujemy grafiki dla stron i sklepów internetowych, portali tematycznych czy serwisów branżowych. Realizujemy zamówienia zarówno na potrzeby naszych klientów, jak i zewnętrznych agencji informatycznych i reklamowych, przyjmujemy zlecenia stałe i jednorazowe, dlatego gorąco zachęcamy do nawiązania z nami współpracy przy realizacjach projektów webowych.

JAK PROJEKTOWAĆ GRAFIKĘ?

Przy projektowaniu strony internetowej czy sklepu, odpowiednia oprawa graficzna jest bardzo ważnym elementem. Określa ona często nie tylko charakter tematyczny projektu, ale również w sposób intuicyjny zachęca do przemieszczania się pomiędzy konkretnymi podstronami w naszym projekcie. Odpowiednio posegregowane informacje w działach tematycznych, uporządkowane menu i estetycznie dobrane grafiki, to tylko niektóre elementy wpływające na całokształt naszej realizacji. Warto jednak pamiętać, iż nie ma jednego właściwego standardu projektowania grafik dla rozwiązań webowych. Więc trzymanie się sztywno pewnych wytycznych przy każdym projekcie, nie zawsze da nam oczekiwany efekt. Wystarczy nadmienić iż zupełnie inaczej projektuje się grafikę dla rozbudowanego serwisu informacyjnego czy sklepu internetowego, a zupełnie inaczej dla prostej strony internetowej zawierającej niewielki zakres informacji tekstowej.

PROJEKTY GRAFICZNE STRON INTERNETOWYCH

projekty stron i sklepów Niewątpliwie w wypadku prostych stron internetowych, gdzie informacja tekstowa podawana jest w dość ogólnej i okrojonej formie, grafika staje się główną podstawą projektu. Zarówno front strony jak i konkretne podstrony można uzupełniać różnymi elementami graficznymi i dużymi zdjęciami poprawiającymi atrakcyjność wizualną strony. Takie projekty nie tylko przyciągają oko, ale również odwracają uwagę od dość ubogiej treści na stronie, którą przecież nie każdy klient chce w rozbudowanej formie przygotowywać. Oczywiście wraz z projektowaniem grafik pod strony o bardziej rozbudowanej strukturze informacyjnej, założenia ulegają zmianie. Na plan pierwszy wysuwa się uporządkowany dostęp do odpowiednio pogrupowanej treści i informacji. W taki wypadku struktura przejrzystego menu, działów tematycznych, aktualności, zyskuje kluczowe znaczenie w procesie projektowania funkcjonalnej grafiki strony internetowej.

PROJEKTY GRAFICZNE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

W tego rodzaju projektach, czynnikiem kluczowym staje się funkcjonalność i szybki dostęp do informacji, bowiem celem każdego sklepu internetowego jest głownie prezentacja i sprzedaż produktów, i to one odgrywają tu najistotniejszą rolę. Oczywiście nie oznacza to iż grafika sklepu internetowego ma być zaprojektowana byle jak, chodzi bardziej o to iż należy unikać w takich projektach zamieszczania zbyt dużej ilości elementów rozpraszających uwagę użytkownika. Poszczególne zakładki informacyjne powinny być umieszczane w miejscach widocznych dających łatwy dostęp, ale nie przeszkadzających w poruszaniu się po samym sklepie i jego zasobach.

NASZE PROJEKTY STRON I SKLEPÓW

ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com