ZDJĘCIA I FILMY REKLAMOWE

zdjęcia i filmy reklamowe Planując własną stronę internetową lub sklep nie należy zapominać o materiałach które na takiej stronie chcemy zamieszczać. Oprócz jakże istotnych treści i opisów do konkretnych podstron, coraz powszechniejsze stają odpowiednio obrobione i zretuszowane zdjęcia, oraz krótkie filmiki lub spoty prezentujące firmę i jej działalność. Oczywiście najczęściej zdjęcia do stron internetowych lub postów w social media, wykonywane są samodzielnie, i zamieszczane bez żadnej obróbki. Jednak coraz więcej firm zaczyna dostrzegać znaczenie odpowiednio przygotowanych materiałów, i angażuje się bardziej profesjonalnie w ich realizacje.

Dbając o odpowiednią prezentacje firmy i jej oferty, realizacje zdjęć lub filmu warto powierzyć specjalistom. Wynika to z faktu iż do przygotowania takiego materiału nie wystarczy odpowiedni aparat, dron czy kamera. Odpowiednie urządzenia to jedynie narzędzia pozwalające zrealizować cześć całego procesu. Na efekt końcowy składa się odpowiednie cięcie nakręconych filmów, ich montaż, obróbka zdjęć, kadrowanie i szereg innych działań odpowiadających za prawidłowy efekt końcowy zdjęć i filmów. Do dyspozycji agencji realizującej takie zlecenia, są odpowiedni graficy, oprogramowanie, wiedza i doświadczenie, co stanowi dopełnienie samej realizacji filmowo zdjęciowej.

Dlatego decydując się na realizacje takich materiałów, warto pominąć doraźne rozwiązania, i zlecić to naszym specjalistom. Pozyskane w ten sposób filmy i zdjęcia będą nie tylko doskonałym materiałem na własną stronę internetową, ale na pewno znajdą również zastosowanie w innych działaniach. Krótkie filmy i spoty reklamowe świetnie sprawdzą się przy działaniach na Facebooku, Youtube czy Vimeo, a dobrze obrobione zdjęcia przydadzą się nie tylko na serwisy typu Instagram czy Pinterest, ale i do materiałów drukowanych, takich jak ulotki czy banery reklamowe.

RETUSZ I OBRÓBKA ZDJĘĆ I FILMÓW

Istotnym błędem początkującego właściciela strony internetowej jest zamieszczanie zdjęć bez ich wstępnej selekcji i obróbki, wychodząc z założenia że ewentualna ilość zastąpi jakość tego co prezentujemy. Jednak dziś, coraz częściej firmy są postrzegane przez pryzmat materiałów zamieszczanych na swoich stronach internetowych i profilach społecznościowych, dlatego w ramach naszych działań, oferujemy klientom nie tylko wykonanie odpowiednich fotografii, ale również obróbkę i retusz tego co klient nam dostarcza. Aby uzmysłowić Wam różnicę między zdjęciami bez obróbki graficznej, i z wykonaną obróbką graficzną, prezentujemy poniżej kilka przykładów takiej korekty.

PRZYKŁADOWY RETUSZ ZDJĘĆ

FILMY I SPOTY REKLAMOWE

Kolejnym istotnym elementem, zwłaszcza w erze mediów społecznościowych stają się krótkie filmy prezentacyjne i spoty reklamowe. Tego typu materiały nie służą jedynie do zamieszczania na własnej stronie internetowej, ale są także wykorzystywane w obszarze profili społecznościowych, takich Facebook, Youtube, Vimeo itp. W ostatnich latach tego typu prezentacje reklamowe, wykorzystujące social media, stały się bardzo popularną formą działalności marketingowej wielu firm. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, już od jakiegoś czasu oferujemy realizacje i post produkcje tego typu materiałów w atrakcyjnych cenach. Oprócz krótkich filmów prezentacyjnych, wykonujemy również produkcje spotów, i innych materiałów filmowych na potrzeby firm.

PRZYKŁADOWE FILMY REKLAMOWE

PRZYKŁADOWE SPOTY REKLAMOWE

ZADZWOŃ DO NAS
+48 601 949 949
NAPISZ DO NAS
vestafox@vestafox.com